+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

Юристи EQUITY відстояли в суді права ТОВ “Призма-Бета” щодо ТРЦ “Sky Mall”

Юристи <span class="equity">EQUITY</span> відстояли в суді права ТОВ “Призма-Бета” щодо ТРЦ “Sky Mall”

Юристи EQUITY успішно захистили права ТОВ “Призма-Бета” на багаторівневий паркінг одного з найбільших торгово-розважальних центрів України  – «Sky Mall» в Київському апеляційному господарському суді.

Причиною спору стало незаконне відчуження паркінгу компанією-забудовником ТОВ «Дніпровська пристань» на користь компанії «Стілф» всупереч тому, що права на цей об’єкт належали інвестору – ТОВ «Призма-Бета» – за відповідним інвестиційним договором.

У зв’язку з цим, у 2014 році ТОВ «Призма Бета» звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу паркінгу та визнання права власності на нього. Незважаючи на обґрунтованість позиції позивача, наприкінці вересня 2014 року Київський апеляційний господарський суд, а згодом і Вищий господарський суд України прийняли рішення не на користь ТОВ «Призма Бета».

Проте юристи EQUITY домоглися перегляду Постанови Київського апеляційного господарського суду від 30 вересня 2014 року за нововиявленими обставинами, скасування цієї постанови та залишення в силі Рішення Господарського суду міста Києва від 20 червня 2014 року, яким визнано, що відчуження паркінгу ТРЦ «Sky Mall» відбулося незаконно, а право власності на нього належить ТОВ «Призма Бета».

Інтереси клієнта в суді представляли партнер EQUITY Олег Маліневський та юрист Андрій Іванів.