+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

Юристи EQUITY захистив інтереси Белановский ГЗК

Юристи <span class="equity">EQUITY</span> захистив інтереси Белановский ГЗК

Юридична компанія EQUITY успішно представила інтереси Біланівського ГЗК в Комсомольському міському суді Полтавської області в спорі з Кременчуцькою районною радою. Предметом судового розгляду стало рішення органу місцевого самоврядування, яким по суті було заборонено освоєння Біланівського родовища залізистих кварцитів.

Виникненню суперечки передували події 2013 року, коли у червні Кременчуцька райрада затвердила Схему планування території Кременчуцького району, якою було передбачене будівництво нового гірничо-збагачувального комбінату. Проте у лютому 2014 року вже нове керівництво районної ради прийняло рішення, яким наклало мораторій на цю схему в частині будівництва Біланівського ГЗК. У липні 2014 року підприємство звернулося з позовом до суду про визнання протиправними подібні рішення органу місцевого самоврядування. Розгляд справи тривав більше ніж півроку, але в результаті суд виніс рішення, яким задовольнив позов підприємства.

“Прийнята постанова Комсомольського міського суду Полтавської області має важливе значення для кожного учасника суспільних відносин, оскільки приборкує самоуправство органів влади (зокрема, Кременчуцької районної ради) у реалізації останніми владних повноважень. Наведена у рішенні суду правова позиція породжує позитивну практику для захисту порушених прав та інтересів осіб у сфері публічно-правових відносин, сприяє забезпеченню гарантії стабільності суспільних відносин та покращенню інвестиційного клімату на території України”, - прокоментував ситуацію партнер EQUITY В’ячеслав Краглевич, який представляє інтереси Біланівського ГЗК в судах.