+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

EQUITY консультує HELEN MARLEN GROUP щодо врегулювання заборгованості перед ПАТ "Дельта Банк"

<span class="equity">EQUITY</span> консультує  HELEN MARLEN GROUP щодо врегулювання заборгованості перед ПАТ "Дельта Банк"

Юридична компанія EQUITY виступила юридичним радником HELEN MARLEN GROUP в судових спорах з ПАТ "Дельта-Банк" щодо зобов'язань клієнта за кредитними та забезпечувальними договорами.

Юристи EQUITY працюють над стратегією захисту інтересів клієнта в понад 10 спорах, пов'язаних із врегулюванням заборгованості перед кредитором. Зокрема, юристами було надано правову оцінку існуючим ризикам та розроблено механізми їх уникнення, а також підготовлено пакет процесуальних документів, необхідних  для ефективного захисту інтересів клієнта в суді. 

Над проектом працює команда юристів EQUITY у складі радника Сергія Кирича та юриста Дмитра Тиліпського, під керівництвом партнера Олега Маліневського. 

Довідка:

«Helen Marlen Group» - провідна українська ритейл-компанія. Спеціалізується на одязі, взутті і аксесуарах premium-категорії. Історія компанії почалася в 1994 р з відкриття в Києві першого мультибрендового магазину взуття та аксесуарів. «Helen Marlen Group» стала першою компанією, що співпрацює з європейськими виробниками напряму і на довгостроковій основі.