+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK

EQUITY відстояли інтереси банку “Фінанси та Кредит” у спорі з МАУ

<span class="equity">EQUITY</span> відстояли інтереси банку “Фінанси та Кредит” у спорі з МАУ

4 серпня 2015 року юристи компанії EQUITY успішно захистили інтереси ПАТ “Банк “Фінанси та Кредит” у спорі з ПрАТ “Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” у Вищому господарському суді України щодо скасування арешту коштів банку та повернення справи на новий розгляд.

Ще у січні 2015 року МАУ звернулися до суду з позовом про розірвання договору на розрахунково-касове обслуговування в банку “Фінанси та Кредит” та стягнення залишків коштів на відповідних рахунках на загальну суму понад 180 млн. гривень, у зв’язку з нібито безпідставним невиконанням платіжних доручень МАУ, та, як наслідок, порушенням умов договору з боку банку. Суди першої та апеляційної інстанцій задовольнили позов МАУ, а також наклали арешт на кошти банку на понад 65 рахунках (в тому числі й на рахунку в НБУ). Проте у зв’язку з неповним дослідженням судами обставин справи та наданих сторонами матеріалів, ВГСУ повернув справу на новий розгляд. За результатами останнього судового засідання Вищий господарський суд України частково задовольнив касаційні скарги банку, чим фактично розблокував його рахунки та не допустив необґрунтованого стягнення авіакомпанією коштів з банку, який зараз переживає складні часи.

Над стратегією захисту інтересів банку в суді працювала команда юристів EQUITY під керівництвом старшого партнера Віктора Барсука та партнера Андрія Нікітіна.