+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK
<span class="equity">EQUITY</span> - юридичний радник групи компаній "Азовмаш" щодо реструктуризації боргу на суму 850 млн дол.

EQUITY - юридичний радник групи компаній "Азовмаш" щодо реструктуризації боргу на суму 850 млн дол.

EQUITY консультує групу компаній «Азовмаш» з питань реструктуризації заборгованості перед кредиторами на загальну суму понад 850 млн дол. США. Серед кредиторів клієнта такі великі банки, як ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «Сбербанк», ПАТ «Укрексімбанк». При цьому, юристи EQUITY захищають інтереси клієнта у великій кількості спорів, пов'язаних зі стягненням заборгованості з «Азовмаш» на користь деяких великих кредиторів.

В рамках проекту юристи EQUITY представляють інтереси клієнта в 4 справах про банкрутство боржників. Станом на поточний момент юристи компанії EQUITY успішно супроводжують банкрутство ПрАТ «АзовЕлектроСталь» (орієнтовна сума кредиторських вимог 550 млн дол. США) і ПАТ «Азовзагальмаш» (орієнтовна сума кредиторських вимог 750 млн дол. США). При цьому справа про банкрутство боржників розглядається як додатковий майданчик для ведення переговорів з кредиторами і пошуку оптимальних шляхів реструктуризації заборгованості.

Над проектом працює команда EQUITY у складі старшого юриста Олексія Степаненка та юриста Дмитра Тиліпського під керівництвом партнера Олега Маліневського.

 

1655
Всі проекти