+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK
<span class="equity">EQUITY</span> консультує Національний банк України щодо повернення пенсійних активів

EQUITY консультує Національний банк України щодо повернення пенсійних активів

Юридична компанія EQUITY виступає радником Національного банку України з питань юридичного супроводу судових спорів, спрямованих на повернення незаконно виведених активів з Корпоративного недержавного пенсійного фонду НБУ.

Корпоративний недержавний пенсійний фонд НБУ є унікальним і найбільшим недержавним фондом в Україні, діяльність якого спрямована на отримання прибутку на користь його учасників, а це близько 14 тисяч осіб. Загальна сума активів фонду на сьогодні становить майже 1,3 млрд грн.

За попередні роки, 2012-2014 рр., колишнім керівництвом було здійснено розкрадання пенсійних активів на загальну суму близько 700 млн грн шляхом вкладення цих коштів у свідомо збиткові операції. Таким чином, з метою повернення незаконно виведених активів, Фондом було ініційовано ряд судових суперечок з компаніями-боржниками. Команда EQUITY під керівництвом старшого партнера Віктора Барсука і партнера Олега Маліневського працює над розробкою та реалізацією стратегії захисту клієнта в судах.

«Ми маємо честь захищати інтереси Національного банку України. Впевнені, що наш досвід і знання судової практики України посприяють успішному захисту прав нашого клієнта», - коментує Віктор Барсук, старший партнер EQUITY.

 

1170
Всі проекти