+44 (0) 800 123 4567 No.1 Abbey Road London, W1 ECH, UK
<span class="equity">EQUITY</span> - юридичний радник щодо проекту будівництва унікального (першого в Україні) пульпопроводу трансрегіонального масштабу вартістю понад 500 млн дол. США

EQUITY - юридичний радник щодо проекту будівництва унікального (першого в Україні) пульпопроводу трансрегіонального масштабу вартістю понад 500 млн дол. США

Юридична фірма EQUITY виступила юридичним радником компанії Ferrexpo AG - однієї з найбільших гірничорудних компаній Європи - щодо розробки проекту будівництва пульпопроводів (трубопровід для транспортування гірської породи під тиском) суперрегіонального масштабу, який з'єднає видобувні потужності в Полтавській області з точкою збору в припортовий зоні в Одеській області.

Даний проект є безпрецедентним з точки зору протяжності, а також потужності прокачування. Проектна вартість від будівництва до введення в експлуатацію становить понад 500 млн дол. США.

Юристи EQUITY консультують клієнта у зв'язку з юридичними питаннями проектування, оцінки ризиків, землекористування, а також отримання дозвільних документів і схвалень державних регуляторів і місцевих органів влади.

 

971
Всі проекти